KURUCU

ViVA Akademi'nin kurucusu ve yöneticisi olarak, Solaviva adına Oguzhan Alparslan ve Günay Sarialioglu.SOLAVIVA ADANA

Solaviva Türkiye'nin merkezi Adana'da bulunmaktadır ve global yenilenebilir enerji sektöründe faaliyet gösteren bir markadır. Solaviva Türkiye, Solaviva Germany ve Solaviva Australia ile Türkiye ve Almanya arasındaki toptan ticarette, özellikle enerji sektöründe başarılı bir işbirliği yapmaktadır. Amacı, "Made in Türkiye" ürünlerinin kalitesini dünya çapında yerleştirmektir. Solaviva Türkiye, ViVA Akademi´nin kurucusu.

VIVA AKADEMİ

Solaviva'nın global işbirlikleri ve edindiği tecrübelerle, Viva Akademi bireysel olarak gençleri dünyaya hazırlamayı amaçlamaktadır. Alman eğitim standartlarını temel alarak, eğitim sınırlarını aşmayı ve herkes için birinci sınıf Alman eğitimini erişilebilir kılmayı hedeflemektedir. Geleceğin eğitimli bireylerini yetiştirmeye odaklanmakta ve bu eğitimle dünya çapında ve Türkiye'de kariyerlerinde zirveye ve bağımsızlığa ulaşmalarına odaklanmaktadır.

Genel Müdür: Oguzhan Alparslan

Mali İşler Müdürü: Günay Sarialioglu

Proje Yöneticisi: Sümeyye Sultan

İnsan Kaynakları Müdürü: Turan Kaya

İŞBİRLİĞİ PARTNERLERİ

 1. Life München e.V.: Sosyal yardım amacı güden kar amacı gütmeyen bir dernektir. Dernek, sosyal konularda destek sağlama, göç ve sığınma danışmanlığı veya eğitim danışmanlığı gibi alanlarda faaliyet göstermektedir. Özellikle, zor durumda olan kadınlar için yoğun çaba harcamakta ve bu kapsamda yetkililerle sıkı bir işbirliği içinde çalışmaktadır.

 2. GBS Business Consulting: Uluslararası uzmanları yurtdışından işe alarak şirketlerin personel ihtiyacını karşılamayı hedefleyen bir insan kaynakları danışmanlığına odaklanmış bir danışmanlık şirketidir.

 3. Saral UG: İnşaat sektörüyle ilgili bütün ihalelerden kazanç elde eden bir firma olan Saral UG, Max Bögl gibi Almanya'nın en büyük inşaat markalarıyla hizmet sunmaktadır.
 4. Solaviva Germany
 5. Panorama Medya


  HEDEFLERİMİZ

  1. Almanya'da eğitim başlangıcı için kapsamlı bir hazırlık sağlama ve öğrencilerin yasal yollarla desteklenerek sorunsuz bir entegrasyonu mümkün kılma.

  2. Herkesin kendi bireysel saat planını oluşturmasına izin veren ve öğrenme sürecini kişisel ihtiyaçlara uyarlamayı mümkün kılan esnek bir çevrimiçi öğrenme platformu oluşturma.

  3. Alman eğitiminin entegrasyonu için platformda ilgili öğretim içeriklerinin pratik uygulamalarla desteklenmesi.


                                                 


       


   iLETiSiM

  WHATSAPP

  E-POSTA

  ADRESS

  +905544948801

  info@vivaakademi.com

  REŞATBEY MAH 62005 SK BURAK APT. NO 6/A
  Türkiye/SEYHAN,ADANA