Eğitmen

Viva Akademi

"Viva Akademi olarak, Almanya'da meslek eğitimine başlamak için bir dizi kurs sunuyoruz. Alman eğitim ve öğrenme sistemini ayaklarınıza getireceğiz. Geniş yelpazemizi keşfedin ve bugün öğrenim maceranıza başlayın!"

2 Kayıtlı Öğrenci

Hakkımda

Tam biyografiyi göster

Viva Akademi, Almanya'da mesleki eğitime hazırlanmak isteyenler için bir hazırlık platformudur. 2023 yılında kurulmuş olup, Almanya'da eğitim veren işletmeler ve derneklerle işbirliği yapmaktadır.

Viva Akademi'nin amacı, Almanya'da mesleki eğitime başlamak isteyenlere gerekli bilgi ve becerileri kazandırmaktır.

Viva Akademi, Almanya'da mesleki eğitime hazırlanmak isteyen herkes için uygun bir platformdur. Viva Akademi ile Almanya'da mesleki eğitime başlamak ve hayallerinizdeki mesleği yapmak için gerekli bilgi ve becerileri kazanabilirsiniz.

Invest in your education for a better future

Viva Akademi, Almanya'da mesleki eğitime hazırlanırken size sadece bilgi ve beceriler kazandırmakla kalmaz, aynı zamanda size daha iyi bir gelecek için de yatırım yapar. Almanya'da mesleki eğitim, dünyanın en iyi mesleki eğitim sistemlerinden biridir. Viva Akademi ile Almanya'da mesleki eğitime hazırlanarak, dünyanın her yerinde iş bulma şansınızı artırabilir ve daha iyi bir gelecek için hazırlanabilirsiniz.

Viva Akademi ile geleceğinize yatırım yapın!


Yeteneklerim

Dil Alman eğitimi teknik meslek
2

Toplam Öğrencilerim

9

Kurslar

0

Değerlendirme